Фестиваль "Різдвяні піснеспіви"

Вже стало гарною традицією в святкові дні приурочені народженню Христа і циклу Різдвяних свят організовувати в Миляцькій ОТГ фестиваль духовного і родинного єднання, збереження народних традицій.

Не став винятком і 2018 рік. 14 січня на Свято Василя на території Миляцької ОТГ було вже втретє організовано щорічний фестиваль колядок і щедрівок «Різдвяні піснеспіви». А приймали фестиваль у цьому році жителі села Жадень.

Весело колядували і щедрували у цей недільний день у новозбудованій спортивній залі яка тематично було оформлена під традиційну українську хатину, в якій приймали гостей місцеві господарі.Участь у цьогорічному фестивалі взяли більше 15 колективів колядників і щедрувальників. Програма фестивалю розпочалася з вітального слова настоятеля храму села Жадень отця Олега, після святкові колядки і щедрівки пролунали у виконанні церковного хору храму Св. Дмитра. Продовжили виступ найменші – вихованці дошкільного підрозділу Жаденського НВК які не тільки у віршованій формі привітали всіх присутніх з Різдвяними святами, а й порадували гостей піснею і танцем.

Також привітали всіх зі святом працівники Жаденського НВК гарною колядкою та щедрівкою!

Кiлькiсть переглядiв: 182

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.